İçerde 7. Bölüm HD Full izle 31 Ekim 2016 Tek Parça
İçerde 7. bölüm izle. İçerde 7. bölüm full izle 31 Ekim 2016 Pazartesi. ShowTv dizisi İçerde 7. bölüm izle tek parça youtube videosu. İçeride 7. bölüm full izle 31.10.2016 Pazartesi. İçerde 7. bölüm izle tek part seyret. 31 Ekim 2016 İçerde izle 7. bölüm hd 720p izle. İçerde 7. bölüm indirmeden online izle. 31.10.16 günkü İçeride 7. bölüm reklamsız izle. İçerde son bölüm izle.

İçerde 7. Bölüm Özeti:

Eylem’in sokak çocuklarıyla ilgili yaptığı haber Melek, Celal ve Mert’i endişelendirir. Celal bunu yapanın kim olduğunu bulması için Mert’i görevlendirir. Mert, Eylem olduğunu öğrenir ama ona bir zarar gelmemesi için Kebapçı Celal’e söylemez. Ayrıca haberde Mert, geçmişiyle ilgili bir ipucu yakalar ve peşine düşer. Sarp telefonundaki “aşkım” diye kayıtlı kişinin Yusuf müdür olduğunu Melek’in anlamaması için küçük bir plan yapmıştır. Barış kendisini Füsun’un lokantasına yerleştiren adamla buluşur. İlk görevini alır.

Yapım: Ay Yapım
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Ertan Kurtalan, Toprak Karaoğlu

Oyuncu Kadrosu:
Sarp: Çağatay Ulusoy
Mert: Aras Bulut İynemli
Celal: Çetin Tekindor
Yusuf: Mustafa Uğurlu
Melek: Bensu Soral
Eylem: Damla Colbay
Füsun: Nihal Koldaş
Davut: Rıza Kocaoğlu

Dizi Adı:
Bölüm Adı: İçerde 7. Bölüm HD Full izle 31 Ekim 2016 Tek Parça
Ana Sayfa'ya Dön: İzle Dizi Son Bölüm
Bölümü Ara: Google'da Ara! | Yandex'te Ara!
Abone Ol: Yazılar (RSS) | Yorumlar (RSS)"İçerde 7. Bölüm HD Full izle 31 Ekim 2016 Tek Parça" hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşır mısınız?